Adventní příběhový kalendář

Poznámka: kalendář jsem během roku na podcastu stáhla, zveřejním ho znovu v adventním čase s tím, že některé příběhy zase s dětmi trochu zaktualizujeme. Aktuálně (jaro - podzim 2021) najdete na podcastu příběhy takříkajíc nadčasově "zlobidlové". 

 

POZNÁMKA léto 21: aktuálně v proklicích příběhy nenajdete Adventní kalendář obnovím opět v adventním čase. Teď se můžete ale podívat na to, o čem jednotlivé loňské příběhy byly.

kalendář jsem během roku na podcastu stáhla, zveřejním ho znovu v adventním čase s tím, že některé příběhy zase s dětmi trochu zaktualizujeme. Aktuálně (jaro - podzim 2021) najdete na podcastu příběhy takříkajíc nadčasově "zlobidlové".

V závěru minulého článku jsem sama sobě položila několik otázek a slíbila sobě (i vám), že na ně odpovím. Je druhého ledna, tak bych mohla přiznat barvu. Zvládli jsme to si odvyprávět večer co večer, jeden adventní žifuličí příběh?

V zimě každý rozumný Žifulík spí. Zima, to je přece takové klidné nudné období, během kterého se má spát, aby měl jeden dost síly na jaro, že? Pokud se teda nerozhodne ta ženská, co Žifulíky píše, že je vytáhne za uši z teplých peřin a vystřelí je na dobrodružnou zimní výpravu. Jako třeba loni. Loni jí to raflo. A letos zase!...